Style OptionsClose X
testimonial

Prechod na novú web stránku školy
Od 1.12.2019 škola spustila novú verziu svojej oficiálnej web stránky. Nová stránka je responzívna, prispôsobená moderným smartfónom a tabletom. Je prepojená so všetkými sociálnymi médiami školy. Nájdete tu školský facebook, youtube, edupage, instagram, ale najmä veľa nových a užitočných informácii pre žiakov, rodičov aj uchádzačov o štúdium. Stránka je prehľadne rozčlenená na jednotlivé sekcie a veríme, že sa vám bude páčiť.

01.12.2019

testimonial

Úspech v súťaži
Žiačka 4. ročníka OA Michalovce Slávka Jalčová opäť úspešne zabodovala v literárnej súťaži, ktorú vyhlásila Kancelária Ústavného súdu SR v rámci programu Dňa otvorených dverí. Nosná téma celoslovenskej súťaže bola „Keby som bol sudcom ústavného súdu...“. Medzi tromi ocenenými prácami bola aj naša mladá, ale skúsená autorka Slávka s úvahou Súdenie prenechávam „slepým“. V kategórii gymnáziá a stredné školy si 2. cenu prevzala z rúk predsedu Ústavného súdu Slovenskej republiky Ivana Fiačana. Tri najlepšie slohové práce budú publikované na stránke Ústavného súdu Slovenskej republiky - www.ustavnysud.sk. Slávke blahoželáme k dosiahnutému výsledku a prajeme veľa ďalších literárnych úspechov.

22.11.2019

testimonial

Deň nezábudiek 2019
Jedna z najobyčajnejších otázok na svete „Ako sa máš? rezonuje teraz v oveľa väčšej miere než obyčajne. A to aj preto, že Liga za duševné zdravie SR organizuje v dňoch 2.10.-6.10.2019 celoslovenskú zbierku DNI NEZÁBUDIEK. Aj naši žiaci sa zapojili do tejto zbierky a v našom meste pomohli vyzbierať finančné prostriedky, ktoré budú použité na podporu duševne postihnutých spoluobčanov. Žiačky 3.B triedy Nikola Olahová, Gabriela Juhászová, Katka Juhosová, Beáta Ferková a Barbora Havrilová prispeli tak k šíreniu dobrovoľníctva a reprezentovali zároveň našu školu, za čo im pekne ďakujeme.

15.11.2019

testimonial

Prekvapenie z Dukly Michalovce
Verní fanúšikovia OA sa dočkali veľkého prekvapenia. Počas vyučovania ich nečakane navštívili hokejisti HC DUKLA INGEMA Adam Trenčan a Igor Safaraleev. Prekvapenie pripravil prezident HC Ing. Martin Burinský pre Patrika Sojku z 2.B, ktorý je aktívnym fanúšikom michalovského hokeja. Za odmenu dostali lístky na hokejový zápas. Návšteva priniesla žiakom obrovskú radosť. OA fandí Dukle.

FOTOGALÉRIA  8.11.2019